Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Korony porcelanowe

korony porcelanowe Wrocław

Korony są uzupełnieniem protetycznym, które pozwalają odbudować kształt zniszczonego zęba nawet wówczas, gdy nie można już dokonać standardowej odbudowy za pomocą wypełnienia.

Korony porcelanowe nie zawierają podbudowy metalowej i dzięki temu można uzyskać idealny efekt naśladujący naturalny, zdrowy ząb.

Przebieg leczenia odbywa się w ciągu dwóch wizyt.

Na pierwszej wizycie stomatolog po kwalifikacji zęba do założenia korony protetycznej dokonuje szlifowania tego zęba w znieczuleniu. Później pobiera wycisk i oddaje go do laboratorium protetycznego. Zabieg kończy wykonaniem korony tymczasowej niezbędnej do zapewnienia estetycznego wyglądu i funkcjonalności do czasu zamocowania korony protetycznej.

W trakcie drugiej wizyty, dokonuje się przymiarki i sprawdzenia gotowej korony protetycznej, następnie cementuje się koronę na stałe u pacjenta.

Trwałość koron porcelanowych jest taka sama jak trwałość koron licowanych na metalu, jednak dzięki temu, że wykonane są w całości z porcelany, charakteryzują się najlepszym efektem estetycznym, stąd trafniejszym wyborem są właśnie korony porcelanowe. Wrocław, ul. Poniatowskiego 1A - LuksDent - zapraszamy.

Wróć do faq

Numer kontaktowy

Umawianie wizyt telefoniczne, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20 pod podanymi numeremi telefonu. W razie braku możliwości odebrania telefonu oddzwaniamy osobiście pod wyświetlony numer telefonu.

+48717259848+48 717 ... (kliknij by zobaczyć)
+48 507 604 616+48 507 ... (kliknij by zobaczyć)

Adres gabinetu

UL. PONIATOWSKIEGO 1A
50-326 WROCŁAW (CENTRUM)

Sprawdź jak do nas trafić