Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Piaskowanie zębów

piaskowanie zębów Wrocław

Piaskowanie zębów jest to najprostszy zabieg stomatologii estetycznej. Ma na celu przywrócenie naszym zębom białego koloru i blasku. Służy dogłębnemu usunięciu osadów nazębnych, które powstały na skutek picia kawy, herbaty, palenia papierosów.

Piaskowania zebów dokonuje się po wcześniejszym usunięciu kamienia nazębnego w ten sposób, że stomatolog oczyszcza strumieniem piasku z wodą powierzchnie zębów a zużyty piasek odsysa z jamy ustnej przy pomocy ssaka chirurgicznego.

Zabieg trwa około 15-20 minut w zależności od ilości osadów na powierzchni zębów, jest całkowicie bezbolesny i nieszkodliwy dla tkanek zęba i dziąseł.

Po zabiegu piaskowania  przez 48 godzin należy wystrzegać się kawy, herbaty, papierosów, ciemnych soków, napojów "kolorowych" i pokarmów mogących zostawiać osad. Później już można powrócić do normalnej diety.

Wróć do faq

Numer kontaktowy

Umawianie wizyt telefoniczne, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20 pod podanymi numeremi telefonu. W razie braku możliwości odebrania telefonu oddzwaniamy osobiście pod wyświetlony numer telefonu.

+48717259848+48 717 ... (kliknij by zobaczyć)
+48 507 604 616+48 507 ... (kliknij by zobaczyć)

Adres gabinetu

UL. PONIATOWSKIEGO 1A
50-326 WROCŁAW (CENTRUM)

Sprawdź jak do nas trafić