Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

O nas

Nazywam się Wiktor Jański. Prowadząc praktykę stomatologiczną Luksdent Centrum Stomatologii z Implantologią otaczam opieką moich pacjentów. Jako stomatolog gwarantuję Państwu zabiegi najwyższej jakości w przyjaznej i kameralnej atmosferze. Luksdent to zespół doświadczonych specjalistów w zakresie implantologii, protetyki, stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej.

Nasi stomatolodzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje na licznych sympozjach i szkoleniach, poznając najnowocześniejsze osiągnięcia i technologie stosowane w stomatologii. Technologię z której i Ty możesz skorzystac u nas...

Luksdent to nowoczesny gabinet dentystyczny położony w ścisłym centrum Wrocławia – na ulicy Poniatowskiego 1a. Gabinet stomatologiczny powstał w myśl zasady, że najważniejsze jest dobro i zdrowie pacjenta – uśmiech to wizytówka człowieka, oznaka zdrowia i dobrego samopoczucia. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość wykonywanych usług i komfort pacjenta, stąd zabiegi przeprowadzamy bezboleśnie – bezpłatnie znieczulamy The Wand, przegląd jest również bezpłatny, a plan leczenia oraz jego realizacja możliwa jest dzięki ciągle podnoszonym kwalifikacjom i nowoczesnej aparaturze, w którą wyposażona jest praktyka.

Zadzwoń do nas...umów się na wizytę... i już nigdy nie zmienisz dentysty...

 

Zapoznaj się z naszą polityką przetwarzania danych osobowych.

Numer kontaktowy

Umawianie wizyt telefoniczne, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20 pod podanymi numeremi telefonu. W razie braku możliwości odebrania telefonu oddzwaniamy osobiście pod wyświetlony numer telefonu.

+48717259848+48 717 ... (kliknij by zobaczyć)
+48 507 604 616+48 507 ... (kliknij by zobaczyć)

Adres gabinetu

UL. PONIATOWSKIEGO 1A
50-326 WROCŁAW (CENTRUM)

Sprawdź jak do nas trafić