Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Technologie

Mikroskop zabiegowy Mikroskop zabiegowy

Leczyć dobrze można tylko to, co widać... Mikroskop stomatologiczny umożliwia lekarzowi pracę w powiększeniu, więc widać dużo więcej niż bez niego...

dowiedz się więcej
Tomograf z cyfrowym systemem obrazowania Pracownia Radiologiczna

Tomograf z cyfrowym systemem obrazowania pozwalający na wykonanie wszystkich rodzajów zdjęć zewnątrzustnych potrzebnych do prawidłowego zdiagnozowania pacjenta przy najniższej dawce promieniowania.

dowiedz się więcej
Rentgen z wizjografią Rentgen z wizjografią

Rentgen z wizjografią kodak 6100 i skaner płytek fosforowych durr dental - oparty na bardzo czułej i inteligentnej technologii odczytu płytek obrazowych.

dowiedz się więcej
 Urzędzenie do znieczulenia - The Wand Plus The wand plus

Znieczulenia w gabinetach dentystycznych wywołują strach, panikę i stres. Dlatego większość z nas, zarówno ci najmłodsi jak i starsi, obawia się bólu przy ukłuciu strzykawką.

dowiedz się więcej
Sytem B&L - endodoncja System B&L

Jest to bezprzewodowy system do wypełniania kanałów korzeniowych gutaperką na ciepło. Jest to najlepszy na świecie system pozwalający również na wypełnienie wszelkiego rodzaju odgałęzień i kanałów bocznych co gwarantuje powodzenie leczenia endodontycznego.

dowiedz się więcej
Implantologia - Fizjodyspenser Fizjodyspenser

To niezbędne urządzenie do zabiegów implatologicznych...

dowiedz się więcej
Endodoncja - Endo Master ENDO MASTER

ENDO MASTER umożliwia opracowanie kanału i pomiar długości roboczej. Mikrosilnik współpracuje z narzędziami NiTi z jednoczesnym pomiarem długości roboczej kanału korzeniowego.

dowiedz się więcej
piaskarka dentystyczna Piaskarka

Jest to urządzenie do skutecznego i bezbolesnego usuwania osadu nazębnego idealne jako uzupełnienie skalingu a także w przygotowaniu powierzchni szkliwa do dalszych zabiegów np. fluoryzacji lub wybielania.

dowiedz się więcej

Numer kontaktowy

Umawianie wizyt telefoniczne, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20 pod podanymi numeremi telefonu. W razie braku możliwości odebrania telefonu oddzwaniamy osobiście pod wyświetlony numer telefonu.

+48717259848+48 717 ... (kliknij by zobaczyć)
+48 507 604 616+48 507 ... (kliknij by zobaczyć)

Adres gabinetu

UL. PONIATOWSKIEGO 1A
50-326 WROCŁAW (CENTRUM)

Sprawdź jak do nas trafić