Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

The wand plus

 Urzędzenie do znieczulenia - The Wand Plus

Znieczulenia w gabinetach dentystycznych wywołują strach, panikę i stres. Dlatego większość z nas, zarówno ci najmłodsi  jak i starsi, obawia się bólu przy ukłuciu strzykawką. Dyskomfort czujemy także po znieczuleniu, który wynika z braku czucia i trudności w mówieniu. Do bezbolesnego podawania znieczuleń stomatologicznych służy The Wand. Jest to system sterowany komputerem, składający się ze specjalnej końcówki przypominającej z wyglądu długopis.

STOmatolog przy znieczuleniu, przykłada końcówkę do dziąsła pacjenta  a mikroprocesor kontroluje podawany lek. W ten sposób komputer informuje nas na bieżąco o etapie przenikania leku do tkanek i sprawdza tempo podawania i ciśnienia.

Wróć do technologii

Numer kontaktowy

Umawianie wizyt telefoniczne, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20 pod podanymi numeremi telefonu. W razie braku możliwości odebrania telefonu oddzwaniamy osobiście pod wyświetlony numer telefonu.

+48717259848+48 717 ... (kliknij by zobaczyć)
+48 507 604 616+48 507 ... (kliknij by zobaczyć)

Adres gabinetu

UL. PONIATOWSKIEGO 1A
50-326 WROCŁAW (CENTRUM)

Sprawdź jak do nas trafić