+

Zarejestruj się online!

KORONY PORCELANOWE

Korony porcelanowe nie zawierają podbudowy metalowej i dzięki temu można uzyskać idealny efekt naśladujący naturalny, zdrowy ząb.

Korony są uzupełnieniem protetycznym, które pozwalają odbudować kształt zniszczonego zęba nawet wówczas, gdy nie można już dokonać standardowej odbudowy za pomocą wypełnienia.

Przebieg leczenia odbywa się w ciągu dwóch wizyt.

Na pierwszej wizycie stomatolog po kwalifikacji zęba do założenia korony protetycznej dokonuje szlifowania tego zęba w znieczuleniu. Później pobiera wycisk i oddaje go do laboratorium protetycznego. Zabieg kończy wykonaniem korony tymczasowej niezbędnej do zapewnienia estetycznego wyglądu i funkcjonalności do czasu zamocowania korony protetycznej.

W trakcie drugiej wizyty, dokonuje się przymiarki i sprawdzenia gotowej korony protetycznej, następnie cementuje się koronę na stałe u pacjenta.

Trwałość koron porcelanowych jest taka sama jak trwałość koron licowanych na metalu, jednak dzięki temu, że wykonane są w całości z porcelany, charakteryzują się najlepszym efektem estetycznym, stąd trafniejszym wyborem są właśnie korony porcelanowe. Wrocław, ul. Poniatowskiego 1A – LuksDent – zapraszamy.

Opinie

Jestem pacjentką gabinetu od kilku lat, przeszłam tam już szeroką gamę zabiegów – od profilaktyki, przez leczenie do zabiegów chirurgicznych. Jestem bardzo zadowolona z jakości świadczonych przez gabinet usług, w przypadku komplikacji po usuwaniu zęba mogłam liczyć na natychmiastową pomoc.

Patrycja

Przyszedłem z bólem zęba… Bardzo profesjonalni stomatolodzy w innych miejscach nikt nie potrafił mi pomóc a tam pani. Doktor od razu zrobiła mi przeswietlenie zęba dała zastrzyk przeciw bólowy i bez problemu zdiagnozowała przyczynę bólu.Świetni specjaliści i miła atmosfera, polecam wszystkim!!!

Rafał

Super. Miałam borowanie zęba a następnym razem piaskowanie. Super! Warto dodać, że doktor to świetny specjalista i bardzo otwarta osoba. Fajnie wszystko tłumaczy i wplątuje anegdotki 🙂

Karolina

Bardzo sympatycznie wspominamy wizytę z synkiem. Gabinet nowoczesny i czysty, przyjemna muzyka w poczekalni leciała. Zabieg wykonany perfekcyjnie, nic nie trzeba poprawiać. Polecam.

Marcelina

Szybka naprawa zęba i mogłam dalej cieszyć się wakacjami 🙂 DZięki!

Kamila

Dziękuje całemu zespołowi za pomoc! Jesteście najlepsi :*

Izabela

Trafiłam z polecenia i sama będę polecała! Dziękuję Panie Doktorze

Emilia

Polecam 😉 dziś miałam usuwanie kamienia i jestem zadowolona – na pewno wrócę 😀

Joanna

Bardzo polecam. Profesjonalna, miła obsługa. Wszystko czysciutkie, nowoczesne. Można płacić kartą:) będę wracać do tego miejca

Paweł

Miła atmosfera oraz konkurencyjne ceny

Emilian

Gorąco polecam, bezboleśnie i profesjonalnie.

Marta

Pełne zaufanie do lekarza i pełna satysfakcja dla pacjenta. Dziękuję

Władysław

Polecam dentystów z Luksdentu!
Uratowali mi zęba bez żadnego bólu.
Coś pięknego 🙂

Alan

Najlepszy gabinet pod słońcem! 🙂

Greg