+

Zarejestruj się online!

PROFILAKTYKA HIGIENY JAMY USTNEJ. JAK DBAĆ O ZĘBY?

Prawidłowe dbanie o zęby przez cały rok, to jedyny sposób na uniknięcie przykrych spotkań, których głównym bohaterem jest dentysta. Wrocław, Poznań, Warszawa czy Kraków, w każdym większym mieście znajduje się gabinet stomatologiczny, gdzie dentysta zajmie się naszym zębami.

Musimy jednak pamiętać, że wizyta u dentysty powinna być ostatecznością. Ten oczywiście wyleczy nasze zęby i zagwarantuje pełen zestaw usług takich jak chirurgia stomatologiczna czy implanty zębów. Wrocław to miasto, gdzie znajdziemy także takie, specyficzne usługi dentystyczne. Wszyscy jednak wiemy, że taniej i zdrowiej jest zapobiegać ni z leczyć, dlatego tak ważne jest zapobieganie próchnicy i właściwe dbanie o swoje zęby. Rzeczą podstawową jest oczywiście właściwe szczotkowanie zębów, przynajmniej dwa razy dziennie. Powinniśmy też płukać zęby specjalnym roztworem, szczególnie po posiłkach. Nie unikajmy także nici dentystycznych, które skutecznie wyczyszczą przestrzeń między zębami, gdzie często osadzają się kawałki jedzenia, które gnijąc, tworzą bakterię i przyczyniają się wydatnie do powstawania próchnicy.

Zęby trzeba też szczotkować w odpowiedni sposób i przy użyciu szczególnych szczoteczek. Przede wszystkim te ostatnie powinniśmy po ich zużyciu wyrzucać. Statystycznie szczoteczka zużywa się w okresie trzech miesięcy. Po tym czasie powinna zostać wyrzucona. Jeśli zakupimy tanią i kiepską jakościowo szczoteczkę, to zużyje się ona dużo szybciej, czasami już nawet po miesiącu. W takim przypadku zużycie szczoteczki poznamy po wykrzywionym włosiu.

Opinie

Jestem pacjentką gabinetu od kilku lat, przeszłam tam już szeroką gamę zabiegów – od profilaktyki, przez leczenie do zabiegów chirurgicznych. Jestem bardzo zadowolona z jakości świadczonych przez gabinet usług, w przypadku komplikacji po usuwaniu zęba mogłam liczyć na natychmiastową pomoc.

Patrycja

Przyszedłem z bólem zęba… Bardzo profesjonalni stomatolodzy w innych miejscach nikt nie potrafił mi pomóc a tam pani. Doktor od razu zrobiła mi przeswietlenie zęba dała zastrzyk przeciw bólowy i bez problemu zdiagnozowała przyczynę bólu.Świetni specjaliści i miła atmosfera, polecam wszystkim!!!

Rafał

Super. Miałam borowanie zęba a następnym razem piaskowanie. Super! Warto dodać, że doktor to świetny specjalista i bardzo otwarta osoba. Fajnie wszystko tłumaczy i wplątuje anegdotki 🙂

Karolina

Bardzo sympatycznie wspominamy wizytę z synkiem. Gabinet nowoczesny i czysty, przyjemna muzyka w poczekalni leciała. Zabieg wykonany perfekcyjnie, nic nie trzeba poprawiać. Polecam.

Marcelina

Szybka naprawa zęba i mogłam dalej cieszyć się wakacjami 🙂 DZięki!

Kamila

Dziękuje całemu zespołowi za pomoc! Jesteście najlepsi :*

Izabela

Trafiłam z polecenia i sama będę polecała! Dziękuję Panie Doktorze

Emilia

Polecam 😉 dziś miałam usuwanie kamienia i jestem zadowolona – na pewno wrócę 😀

Joanna

Bardzo polecam. Profesjonalna, miła obsługa. Wszystko czysciutkie, nowoczesne. Można płacić kartą:) będę wracać do tego miejca

Paweł

Miła atmosfera oraz konkurencyjne ceny

Emilian

Gorąco polecam, bezboleśnie i profesjonalnie.

Marta

Pełne zaufanie do lekarza i pełna satysfakcja dla pacjenta. Dziękuję

Władysław

Polecam dentystów z Luksdentu!
Uratowali mi zęba bez żadnego bólu.
Coś pięknego 🙂

Alan

Najlepszy gabinet pod słońcem! 🙂

Greg