+

Zarejestruj się online!

PRZYCZYNY I PROFILAKTYKA LECZENIE NADWRAŻLIWOŚCI ZĘBÓW.

Nadwrażliwość zębów to ból spowodowany starciem powierzchni zęba lub tkanki dziąsła. Nadwrażliwe zęby u osób dorosłych pojawiają się wtedy, gdy zostają odsłonięte korzenie zębów wskutek cofania się dziąseł, a główne powody nadwrażliwości zębów, to niewłaściwa higiena jamy ustnej.

Przyczyny występowania nadwrażliwości zębów

Osoby cierpiące na nadwrażliwość zębów często ze względu na ból szczotkują zęby niestarannie i krótko. Nieprawidłowa higiena wrażliwych zębów sprzyja rozwojowi próchnicy i chorobom dziąseł. Dolegliwość ta spotykana jest nawet u co czwartego dorosłego polaka, ale na szczęście jesteśmy w stanie poradzić sobie z nią częściowo samodzielnie lub odwiedzając gabinet stomatologiczny. Wrocław to miasto, w którym znajduję się wiele gabinetów jak i w każdym większym mieście znajdziemy odpowiedniego dentystę, który nie tylko zlikwiduje skutki nadwrażliwości zębów, ale też udzieli nam porad w zakresie, właściwej higieny jamy ustnej.

Profilaktyka stosowana przy nadwrażliwości zębów

Gabinet stomatologiczny we Wrocławiu lub w innym dużym mieście to miejsce, gdzie dostaniemy pełną wiedzę na temat tego, jak leczy się nadwrażliwość zębów i jakie leki są polecane szczególnie do zwalczania tej przypadłości. Niektórzy stomatolodzy stosują leki ogólne lub miejscowe, bezpośrednio stosowane na chore miejsce. Jest to na przykład żel z fluorem lub tak zwana płukanka fluorowa. Trzeba też zrezygnować ze wszystkich produktów powodujących wrażliwość, niewskazane są przede wszystkim cytrusy i napoje gazowane. Warto zapobiegać próchnicy i unikać słodyczy i cukru i niestety musimy zapomnieć o jakimkolwiek wybielaniu zębów.

Opinie

Jestem pacjentką gabinetu od kilku lat, przeszłam tam już szeroką gamę zabiegów – od profilaktyki, przez leczenie do zabiegów chirurgicznych. Jestem bardzo zadowolona z jakości świadczonych przez gabinet usług, w przypadku komplikacji po usuwaniu zęba mogłam liczyć na natychmiastową pomoc.

Patrycja

Przyszedłem z bólem zęba… Bardzo profesjonalni stomatolodzy w innych miejscach nikt nie potrafił mi pomóc a tam pani. Doktor od razu zrobiła mi przeswietlenie zęba dała zastrzyk przeciw bólowy i bez problemu zdiagnozowała przyczynę bólu.Świetni specjaliści i miła atmosfera, polecam wszystkim!!!

Rafał

Super. Miałam borowanie zęba a następnym razem piaskowanie. Super! Warto dodać, że doktor to świetny specjalista i bardzo otwarta osoba. Fajnie wszystko tłumaczy i wplątuje anegdotki 🙂

Karolina

Bardzo sympatycznie wspominamy wizytę z synkiem. Gabinet nowoczesny i czysty, przyjemna muzyka w poczekalni leciała. Zabieg wykonany perfekcyjnie, nic nie trzeba poprawiać. Polecam.

Marcelina

Szybka naprawa zęba i mogłam dalej cieszyć się wakacjami 🙂 DZięki!

Kamila

Dziękuje całemu zespołowi za pomoc! Jesteście najlepsi :*

Izabela

Trafiłam z polecenia i sama będę polecała! Dziękuję Panie Doktorze

Emilia

Polecam 😉 dziś miałam usuwanie kamienia i jestem zadowolona – na pewno wrócę 😀

Joanna

Bardzo polecam. Profesjonalna, miła obsługa. Wszystko czysciutkie, nowoczesne. Można płacić kartą:) będę wracać do tego miejca

Paweł

Miła atmosfera oraz konkurencyjne ceny

Emilian

Gorąco polecam, bezboleśnie i profesjonalnie.

Marta

Pełne zaufanie do lekarza i pełna satysfakcja dla pacjenta. Dziękuję

Władysław

Polecam dentystów z Luksdentu!
Uratowali mi zęba bez żadnego bólu.
Coś pięknego 🙂

Alan

Najlepszy gabinet pod słońcem! 🙂

Greg