Dla pacjenta

Luks Dent

Pierwsza wizyta

Zdrowy i piękny uśmiech to doskonała wizytówka Pacjentów, którzy skorzystali z naszej oferty. Żeby jednak móc się nim cieszyć należy regularnie dbać o higienę jamy ustnej, zaczynając od systematycznych wizyt w gabinecie stomatologicznym.

REGULARNE WIZYTY KONTROLNE SĄ FUNDAMENTEM DLA ZACHOWANIA ZDROWIA JAMY USTNEJ, DLATEGO NIE ZWLEKAJ I ZADBAJ O SWÓJ UŚMIECH JUŻ DZIŚ.

Etapy wizyty w Luksdent

Dokumentacja
to
klucz

Nie zapomnij dokumentu tożsamości oraz odpowiedniej dokumentacji medycznej.

Rejestracja
początek Twojej
wizyty

Podczas rozmowy z recepcjonistką wspólnie ustalisz dogodny termin wizyty.

Konsultacja
Twojego
leczenia

W trakcie wizyty lekarz przeprowadzi wywiad i podejmie decyzje odnośnie dalszego leczenia.

Jak przygotować się do wizyty

PRZEDE WSZYSTKIM ZACZNIJ OD DOKŁADNEGO UMYCIA ZĘBÓW – JEST TO NIEZBĘDNY KROK, POZWALAJĄCY STOMATOLOGOWI NA DOKŁADNĄ OCENĘ UZĘBIENIA.

Na samym początku poinformuj lekarza o przyjmowanych lekach, obecnych schorzeniach przewlekłych oraz alergiach – są to kluczowe informacje w kontekście dalszego leczenia. W trakcie wizyty nie wahaj się zadawać pytań i opisz dokładnie wszystkie obawy, nawet te z pozoru nieistotne, gdyż każdy szczegół może pomóc w diagnozie. Na samą wizytę postaraj się przybyć kilkanaście minut wcześniej, aby w spokoju załatwić wszelkie formalności i odprężyć się przed zabiegiem.

Opinie

Pacjenci o nas

LuksDent

Nasz gabinet

Zapraszamy

Umawianie wizyt telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20 pod podanym numerem telefonu. W razie braku możliwości odebrania telefonu oddzwaniamy osobiście pod wyświetlony numer telefonu.

Pn - Pt : 8:00 - 20:00

Formularz

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia
terminu konsultacji!