+

Zarejestruj się online!

Dla Pacjenta » LuksDent

KORONY PORCELANOWE

Korony są uzupełnieniem protetycznym, które pozwalają odbudować kształt zniszczonego zęba nawet wówczas, gdy nie można już dokonać standardowej odbudowy za pomocą wypełnienia.

Dowiedz się więcej >

CO ZROBIĆ PO STRACIE ZĘBA?

W sytuacji , kiedy naszego zęba nie udało się uratować możemy oczywiście zastąpić go nowym. We współczesnej stomatologii występuje szeroka gama metod i środków. Można wśród nich wyróżnić korony, mosty, protezy lub najnowocześniejsze implanty.

Dowiedz się więcej >

ENDODONCJA – LECZENIE KANAŁOWE

Endodoncja jest to dziedzina stomatologii zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem chorób miazgi i tkanek okołowierzchołkowych.

Dowiedz się więcej >

BRUKSIZM (ZGRZYTANIE ZĘBAMI)

Bruksizm jest to niekontrolowane, nawykowe, silne zaciskanie zębów szczególnie w nocy. Często może być to spowodowane stresem, silnymi emocjami, nadwrażliwością.

Dowiedz się więcej >

PROTEZY NATYCHMIASTOWE

Najszybszym sposobem uzupełnienia braków po usuniętych zębach są protezy natychmiastowe. Zapewniają one pełną funkcjonalność i walory estetyczne, dzięki którym pacjent uniknie przykrej sytuacji jaką jest brak zębów.

Dowiedz się więcej >

PIASKOWANIE ZĘBÓW

Piaskowanie zębów jest to najprostszy zabieg stomatologii estetycznej. Ma na celu przywrócenie naszym zębom białego koloru i blasku. Służy dogłębnemu usunięciu osadów nazębnych, które powstały na skutek picia kawy, herbaty, palenia papierosów.

Dowiedz się więcej >

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA – CO WARTO O NIEJ WIEDZIEĆ?

Stomatologia estetyczna jest działem nauki o zębach, który koncentruje się przede wszystkim na poprawie ich stanu.

Dowiedz się więcej >

PROFILAKTYKA HIGIENY JAMY USTNEJ. JAK DBAĆ O ZĘBY?

Prawidłowe dbanie o zęby przez cały rok, to jedyny sposób na uniknięcie przykrych spotkań, których głównym bohaterem jest dentysta. Wrocław, Poznań, Warszawa czy Kraków, w każdym większym mieście znajduje się gabinet stomatologiczny, gdzie dentysta zajmie się naszym zębami.

Dowiedz się więcej >

ENDODONCJA I ZWICHNIĘTE ZĘBY.

Zwichnięcie zęba to z pewnością określenie mogące dezorientować, ponieważ zwykle nie kojarzymy zwichnięcia z zębami. Ten termin medyczny określa po prostu sytuację, w której dochodzi do wypadnięcia zęba z odpowiedniego dla niego miejsca, czyli z zębodołu.

Dowiedz się więcej >

PRZYCZYNY I PROFILAKTYKA LECZENIE NADWRAŻLIWOŚCI ZĘBÓW.

Nadwrażliwość zębów to ból spowodowany starciem powierzchni zęba lub tkanki dziąsła. Nadwrażliwe zęby u osób dorosłych pojawiają się wtedy, gdy zostają odsłonięte korzenie zębów

Dowiedz się więcej >

Chcesz uzyskać wspaniały uśmiech bez gotówki?

Korzystając z płatności ratalnej można sfinansować zakup wszystkich zabiegów oferowanych w naszej Klinice stomatologicznej

Dowiedz się więcej

Opinie

Jestem pacjentką gabinetu od kilku lat, przeszłam tam już szeroką gamę zabiegów – od profilaktyki, przez leczenie do zabiegów chirurgicznych. Jestem bardzo zadowolona z jakości świadczonych przez gabinet usług, w przypadku komplikacji po usuwaniu zęba mogłam liczyć na natychmiastową pomoc.

Patrycja

Przyszedłem z bólem zęba… Bardzo profesjonalni stomatolodzy w innych miejscach nikt nie potrafił mi pomóc a tam pani. Doktor od razu zrobiła mi przeswietlenie zęba dała zastrzyk przeciw bólowy i bez problemu zdiagnozowała przyczynę bólu.Świetni specjaliści i miła atmosfera, polecam wszystkim!!!

Rafał

Super. Miałam borowanie zęba a następnym razem piaskowanie. Super! Warto dodać, że doktor to świetny specjalista i bardzo otwarta osoba. Fajnie wszystko tłumaczy i wplątuje anegdotki 🙂

Karolina

Bardzo sympatycznie wspominamy wizytę z synkiem. Gabinet nowoczesny i czysty, przyjemna muzyka w poczekalni leciała. Zabieg wykonany perfekcyjnie, nic nie trzeba poprawiać. Polecam.

Marcelina

Szybka naprawa zęba i mogłam dalej cieszyć się wakacjami 🙂 DZięki!

Kamila

Dziękuje całemu zespołowi za pomoc! Jesteście najlepsi :*

Izabela

Trafiłam z polecenia i sama będę polecała! Dziękuję Panie Doktorze

Emilia

Polecam 😉 dziś miałam usuwanie kamienia i jestem zadowolona – na pewno wrócę 😀

Joanna

Bardzo polecam. Profesjonalna, miła obsługa. Wszystko czysciutkie, nowoczesne. Można płacić kartą:) będę wracać do tego miejca

Paweł

Miła atmosfera oraz konkurencyjne ceny

Emilian

Gorąco polecam, bezboleśnie i profesjonalnie.

Marta

Pełne zaufanie do lekarza i pełna satysfakcja dla pacjenta. Dziękuję

Władysław

Polecam dentystów z Luksdentu!
Uratowali mi zęba bez żadnego bólu.
Coś pięknego 🙂

Alan

Najlepszy gabinet pod słońcem! 🙂

Greg