Stomatologia estetyczna Wrocław

stomatologia estetyczna we wrocławiu

Estetyka naszych uśmiechów odgrywa coraz większą rolę w życiu codziennym. Piękny, wolny od skaz uśmiech sprawia, że wyglądamy na osoby zdrowe, zadbane, atrakcyjne i pewne siebie.

Stomatologia estetyczna we Wrocławiu

Idealny wygląd zębów pomaga nam wywierać pozytywne wrażenie na innych ludziach i wielu przypadkach jest niezwykle przydatny przy zawieraniu nowych znajomości.

Rozwiązania z zakresu nowoczesnej stomatologii estetycznej umożliwiają każdemu z nas cieszenie się olśniewającym uśmiechem gwiazdy filmowej.

W naszej klinice stomatologicznej LuksDent we Wrocławiu oferujemy Państwu profesjonalne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, które pomogą w uzyskaniu znacznej poprawy stanu zębów, ich koloru i kształtu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, w jak dużym stopniu estetyka uśmiechu pacjenta wpływa na jego komfort psychiczny i samoocenę, dlatego pragniemy, by mógł on uśmiechać się częściej i bez skrępowania.

Do stomatologii estetycznej należą między innymi zabiegi takie jak: wybielanie zębów, modelowanie kształtu zębów i korygowanie ich ustawienia, jak również uzupełnianie braków w uzębieniu przy użyciu koron protetycznych i licówek.

Zapraszamy do gabinetu stomatologicznego LuksDent, gdzie mogą Państwo doświadczyć pełnej metamorfozy uśmiechu.

Każdy przypadek traktujemy indywidualnie, dlatego w pierwszej kolejności przeprowadzamy szczegółowy wywiad z pacjentem, w trakcie którego poznajemy jego oczekiwania odnośnie leczenie oraz przeprowadzamy szczegółową diagnozę stanu uzębienia.

Dentysta wrocław przyjmujący w gabinecie LuksDent przedstawi wszelkie możliwe metody leczenia oraz pozwoli wybrać tę najlepszą w danym przypadku. Zrobimy wszystko, by mogli Państwo poszczycić się uśmiechem rodem z najśmielszych marzeń.

stomatologia estetyczna wrocław

Proponujemy Państwu wyłącznie sprawdzone i skuteczne sposoby na poprawę wyglądu uśmiechu. Zakładane przez nas licówki pozwalają wpłynąć na kolor i kształt zębów, a także precyzyjnie zamaskować wszelkie ich niedoskonałości.

Stanowią one również doskonałe rozwiązanie w przypadku diastemy. Profesjonalne zabiegi higienizacyjne, takie jak scaling i piaskowanie, pozwolą oczyścić Państwa zęby z kamienia nazębnego, osadów i przebarwień, a także zminimalizują ryzyko rozwoju chorób przyzębia i próchnicy, natomiast nowoczesne metody wybielania zębów przy użyciu nakładek wybielających sprawią, że śnieżnobiały, wolny od skaz uśmiech stanie się Państwa godnym pozazdroszczenia znakiem rozpoznawczym.

Oferujemy również niezwykłej jakości korony ceramiczne, które nie tylko wpływają na atrakcyjność wizualną uśmiechu, ale też przywracają uszkodzonemu zębowi jego dawną funkcjonalność.

W klinice stomatologicznej LuksDent przeprowadzamy:

  • wybielanie zębów metodą nakładkową
  • korygowanie kształtu i koloru zębów za pomocą licówek
  • zakładanie koron porcelanowych
  • zabiegi wszczepienia implantów
Cennik - Stomatologia estetyczna Wrocław

Wybielanie zębów (nakładkowe)

1300 PLN

Licówka porcelanowa

2000 PLN

Odbudowa Flow Injection

od 700 PLN za ząb

Opinie

Pacjenci o nas

LuksDent

Nasz gabinet

Zapraszamy

Umawianie wizyt telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20 pod podanym numerem telefonu. W razie braku możliwości odebrania telefonu oddzwaniamy osobiście pod wyświetlony numer telefonu.

Pn - Pt : 8:00 - 20:00

Formularz

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia
terminu konsultacji!