O gabinecie

Luks Dent

Centrum Stomatologii

Luksdent to nowoczesny gabinet dentystyczny położony w ścisłym centrum Wrocławia – na Poniatowskiego 1a.

Gabinet stomatologiczny powstał w myśl zasady, że najważniejsze jest dobro i zdrowie pacjenta – uśmiech to wizytówka człowieka, oznaka zdrowia i dobrego samopoczucia. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość wykonywanych usług i komfort pacjenta, stąd zabiegi przeprowadzamy bezboleśnie – bezpłatnie znieczulamy The Wand, przegląd jest również bezpłatny, a plan leczenia oraz jego realizacja możliwa jest dzięki ciągle podnoszonym kwalifikacjom i nowoczesnej aparaturze, w którą wyposażona jest praktyka.

ZAPRASZAM


lekarz stomatolog

Dlaczego my

Co nas wyróżnia

Indywidualne
podejście

Wiedza
i doświadczenie

Kompleksowe
leczenie

Nowoczesne
wyposażenie

Dlaczego nasz
gabinet

Nasi stomatolodzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje na licznych sympozjach i szkoleniach, poznając najnowocześniejsze osiągnięcia i technologie stosowane w stomatologii. Technologię z której i Ty możesz skorzystać u nas…

Luksdent to nowoczesny gabinet dentystyczny położony w ścisłym centrum Wrocławia – na ulicy Poniatowskiego 1a. Gabinet stomatologiczny powstał w myśl zasady, że najważniejsze jest dobro i zdrowie pacjenta – uśmiech to wizytówka człowieka, oznaka zdrowia i dobrego samopoczucia. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość wykonywanych usług i komfort pacjenta, stąd zabiegi przeprowadzamy bezboleśnie – bezpłatnie znieczulamy The Wand, przegląd jest również bezpłatny, a plan leczenia oraz jego realizacja możliwa jest dzięki ciągle podnoszonym kwalifikacjom i nowoczesnej aparaturze, w którą wyposażona jest praktyka.

Luks Dent

Nasz zespół

NASZĄ PRAKTYKĘ CECHUJE INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO PACJENTA Z TROSKĄ O KOMFORT W TRAKCIE LECZENIA. WIEMY, ŻE UŚMIECH TO NIE TYLKO ZDROWE ZĘBY, ALE I DOBRE SAMOPOCZUCIE.

W naszym gabinecie stomatologicznym zaawansowane rozwiązania technologiczne idą w parze z odpowiednim podejściem do Pacjenta. Odkryj, jak bezstresowa i przede wszystkim skuteczna może być wizyta u stomatologa. W LuksDent zespół profesjonalistów z wielu dziedzin stomatologii jest do Twojej dyspozycji. Pozwól nam zadbać o zdrowy i piękny uśmiech.

Opinie

Pacjenci o nas

LuksDent

Nasz gabinet

Zapraszamy

Umawianie wizyt telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20 pod podanym numerem telefonu. W razie braku możliwości odebrania telefonu oddzwaniamy osobiście pod wyświetlony numer telefonu.

Pn - Pt : 8:00 - 20:00

Formularz

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia
terminu konsultacji!