+

  Zarejestruj się online!

  Blog » LuksDent

  Stomatologia Estetyczna – co warto o niej wiedzieć?

  Stomatologia Estetyczna – co warto o niej wiedzieć?

  stomatologia estetyczna

  Stomatologia estetyczna – co to?

  Stomatologia estetyczna jest działem nauki o zębach, który koncentruje się przede wszystkim na poprawie ich stanu. Wizyta w gabinecie bardzo często ma więc pozytywny wpływ na samopoczucie pacjenta, choć nie można zapominać również o tym, że przyczynia się do tego, że jego zęby stają się zdrowsze i mogą służyć mu dłużej.

  Stomatologia estetyczna – zabiegi

  Zabiegiem, który najczęściej jest kojarzony ze stomatologią estetyczną jest wybielanie zębów i rzeczywiście, jego popularność systematycznie rośnie.

  Coraz więcej osób dąży do tego, aby ich zęby odzyskały naturalną białą barwę utraconą zarówno przez niewłaściwą higienę jamy ustnej, jak i na skutek picia nadmiernej ilości kawy lub palenia papierosów.

  Oczywiście, nie oznacza to wcale, że wybielanie jest jednym zabiegiem, na jaki można liczyć odwiedzając tego typu gabinet. Stomatologia estetyczna we Wrocławiu pozwala również na przywrócenie zębom idealnego kształtu i ułożenia, w tym na niwelowanie braków w uzębieniu.

  Gama zabiegów pozwalających na osiągnięcie ostatniego z wymienionych celów jest szczególnie szeroka i obejmuje zarówno korzystanie z licówek, jak i koron ceramicznych, a wybór odpowiedniej metody leczenia jest uzależniony tak od stanu zębów pacjenta, jak i od jego możliwości finansowych.

  Dlaczego warto zdecydować się na stomatologię estetyczną?

  Może się wydawać, że stomatologia estetyczna jest mniej ważna niż zachowawcza, koncentruje się bowiem na tych problemach, które nie stanowią bezpośredniego zagrożenia dla zębów i dziąseł.

  Mylą się jednak osoby przekonane o tym, że korzystanie z jej możliwości jest fanaberią. Współcześnie zdrowe zęby nie są już przywilejem najbogatszych, a ich stan jest poddawany ocenie nie tylko w gabinecie dentystycznym.

  Zdrowy, biały i piękny uśmiech staje się gwarancją sukcesu zawodowego i osobistego mówiąc wiele o samym podejściu konkretnej osoby do kwestii związanych z dbaniem o siebie.

  Wielu pacjentów potwierdza więc, że uzupełnienie braków w uzębieniu lub wybielenie zębów podniosło ich pewność siebie i pozwoliło na podjęcie odważnych decyzji, które wcześniej wydawały się nierozsądne lub zbyt ryzykowne.

  Opinie

  Jestem pacjentką gabinetu od kilku lat, przeszłam tam już szeroką gamę zabiegów – od profilaktyki, przez leczenie do zabiegów chirurgicznych. Jestem bardzo zadowolona z jakości świadczonych przez gabinet usług, w przypadku komplikacji po usuwaniu zęba mogłam liczyć na natychmiastową pomoc.

  Patrycja

  Przyszedłem z bólem zęba… Bardzo profesjonalni stomatolodzy w innych miejscach nikt nie potrafił mi pomóc a tam pani. Doktor od razu zrobiła mi przeswietlenie zęba dała zastrzyk przeciw bólowy i bez problemu zdiagnozowała przyczynę bólu.Świetni specjaliści i miła atmosfera, polecam wszystkim!!!

  Rafał

  Super. Miałam borowanie zęba a następnym razem piaskowanie. Super! Warto dodać, że doktor to świetny specjalista i bardzo otwarta osoba. Fajnie wszystko tłumaczy i wplątuje anegdotki 🙂

  Karolina

  Bardzo sympatycznie wspominamy wizytę z synkiem. Gabinet nowoczesny i czysty, przyjemna muzyka w poczekalni leciała. Zabieg wykonany perfekcyjnie, nic nie trzeba poprawiać. Polecam.

  Marcelina

  Szybka naprawa zęba i mogłam dalej cieszyć się wakacjami 🙂 DZięki!

  Kamila

  Dziękuje całemu zespołowi za pomoc! Jesteście najlepsi :*

  Izabela

  Trafiłam z polecenia i sama będę polecała! Dziękuję Panie Doktorze

  Emilia

  Polecam 😉 dziś miałam usuwanie kamienia i jestem zadowolona – na pewno wrócę 😀

  Joanna

  Bardzo polecam. Profesjonalna, miła obsługa. Wszystko czysciutkie, nowoczesne. Można płacić kartą:) będę wracać do tego miejca

  Paweł

  Miła atmosfera oraz konkurencyjne ceny

  Emilian

  Gorąco polecam, bezboleśnie i profesjonalnie.

  Marta

  Pełne zaufanie do lekarza i pełna satysfakcja dla pacjenta. Dziękuję

  Władysław

  Polecam dentystów z Luksdentu!
  Uratowali mi zęba bez żadnego bólu.
  Coś pięknego 🙂

  Alan

  Najlepszy gabinet pod słońcem! 🙂

  Greg